Hydraulische snelwissel - CW30

Snelwissels - Hydraulische snelwissels Verachtert / CW

De CW30 snelwissel is geschikt voor minigraafmachines van 12 tot 20T. Deze snelwissel is verkrijgbaar in 2 varianten:

  • Standaard CW30:
  • CW30 Compact:

Bij een hydraulische CW versie wordt de vergrendelspie hydraulisch aangedreven door een cilinder. Deze hydraulische beweging wordt gevoed door een snelwisselcircuit dat vanuit de cabine kan worden aangestuurd. Hierdoor hoeft u niet meer uit uw cabine te komen om van attachment de veranderen.

Waarom kiezen voor een Verachtert snelwissel:

  • Veiligheid: De CW snelwissel is voorzien van een dubbele veiligheid. De cilinder houdt de spie ingetrokken en daarnaast houden de veren ook deze spie ingetrokken tot de cilinder wordt uitgestuurd
  • Prijs: De CW snelwissel is tenopzichte van andere snelwisselvarianten prijstechnisch voordeliger

TECHNISCHE SPECIFICATIES:

Pendiameter (A):Machine afhankelijk
Koppelassen (B):60mm
Afstand (H.O.H) tussen de assen (C):475mm
Breedte (D):      550mm
Gewicht van de standaard CW30 :220kg
Gewicht van de Compacte CW30:158kg
Lasthaak:Standaard 7.5T

De foto's voorzien in dit document zijn enkel ter indicatie en kunnen wijzigen naargelang de configuratie. Er kunnen geen rechten aan worden ontleend.